İzmir Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat nakliye işleri taşınanların her zaman en büyük kâbusu haline gelmiştir. Çünkü stresli bir iş gibi gözükse de aslında uzman bir firma tarafından yapılan bir nakliye sistemi ile bu iş çok kolay bir hale gelir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız güleryüzlü personeliyle hizmet veriyor. Kardeşler nakliyat size son teknoloji ile donanımlı asansörlü nakliyat hizmetiyle profesyonel bir nakliye garantisi veriyor. Ayrıca tüm eşyalarınız sigortalanarak hasara karşı güvence altına alınıyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak isteyenlerin ortak adresi firmamız sizinle çalışmaktan gurur duyuyor. 

Türkiye’nin Her Yerine Aynı Gün Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat Kardeşler nakliyat tüm Türkiye içi nakliye hizmeti veriyor. Üstelik uzaklığı ne olursa olsun randevu verilen saatte adresinizde hazır bulunuyor. Düzenli eğitimlerle iş gücünü geliştirip personelini her daim işinde uzmanlaştırıyor. Böylelikle hata yapma riski de minimum düzeyde tutulmuş oluyor. Evinize gelen ekibimiz pratik ve titiz bir şekilde eşyalarınızı hijyenik tek kullanımlık patpatlarla ve streçlerle sağlam bir şekilde paketliyor. Kırılabilecek eşyalarınız için en kaliteli karton koliler kullanılıyor. Tüm eşyalarınız hasar görmeden nakliyat araçlarımıza yerleştiriliyor. Hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalarınız yeni adresinize doğru yola çıkıyor. Tüm nakliye hizmetlerimiz yasalar çerçevesinde resmi belgelerle faturalandırılıyor ve size asla sürpriz masraflar çıkarıp zor durumda bırakmıyor. Tüm hizmetler dahil tüm fiyatlar önceden belirlenip sözleşme düzenleniyor. 

Anahtar Teslim Nakliyat Hizmeti

Asansörlü nakliyat özelinde firmamız yeni adresinize ulaştığında aynı titizlikle işlemler gerçekleşiyor. Eğer yeni eviniz yüksek bir katta yada merdivenleri eşyaları sağlıklı taşımaya elverişli değilse size asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. Asansörlü nakliyat sistemiyle binaya dışardan merdivenli elektrikli bir sistemle ulaşarak balkondan veya penceren eşyaların nakliyesi sağlanıyor. Bu sistem merdivenden taşımaya göre hem daha hızlıdır hem de eşyalarınız darbeye maruz kalmadan daha güvenli bir şekilde taşınır. Personellerimiz tarafından tüm beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılır. Çalışmaya hazır hale getirilir. Mobilyalarınız paketlerinden çıkarılır ve isteğiniz yere montajı yapılır. Tüm eviniz düzenli ve yerleştirilmiş şekilde size anahtar teslim hizmet sunulur. Bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.