İzmir Eşya Paketleme

Evini taşıyacak olanların en büyük sorunu eşya paketleme işlemidir. Çünkü doğru paketleme malzemesi kullanılmayan eşyalar taşıma esnasında hasar görebilir. Mobilyalar kırılabilecek eşyalar kıyafetler beyaz eşyalar hepsi için ayrı paketleme ve ayrı ayrı ürün kullanımı gerekir. Eşya paketleme sınıflandırılarak yapılmadığı sürece taşıma ve nakliye işlemleri esnasında darbelere toza ya da neme maruz kalabilir. Bu durum istenmeyen sonuçlardır. Eşya paketleme taşıma ve nakliye konusunda uzman personel ve profesyonel ekipman kullanarak çalışma sağlayan Kardeşler nakliyat sizlere tüm taşınma sürecinde destek oluyor. Ev ofis parça eşya taşıma ve depolama asansörlü taşıma hizmetiyle eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırıyor.

Güvenli Evden Eve Nakliyat Sistemi

Eşya paketleme özelinde kurumsal çalışma prensibiyle Kardeşler nakliyat sizlere hem ev hem de ofis taşımacılığında tüm Türkiye genelinde hizmet sağlıyor. Evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığında güvenli hızlı ve sigortalı bir şekilde nakliyat yapıp anahtar teslim sistemiyle çalışıyor. Tüm ev eşyalarınız tek tek sınıflarına göre ayrılıyor. Tek kullanımlık hijyenik sağlam patpatlara streç filmlere ve kaliteli karton kolilere yerleştiriliyor. Mobilyalarınız tek tek sökülüp paketleniyor. Beyaz eşyalarınız ise bağlantılarından çıkarılıp patpatlara ve streç filmle sarılıyor. Mutfak eşyalarınız zücaciye biblolar hatta avizeleriniz bile sökülüp önce özel kraft kâğıtlara sarılıyor ardında da sağlam kaliteli karton kolilere yerleştiriliyor. Eşyalarınız böylelikle tüm olumsuz şartlardan korunmuş oluyor. Nakliye esnasındaki olumsuz hava koşullarından tozdan nemden veya çarpma gibi darbelerden zarar görmesi engellenmiş oluyor. Üstelik tüm eşyalarınız tek tek sigortalanarak herhangi bir aksi durumda zarar görmesine karşın sigortalanıyor. Zarar gören eşyalarınızın değerinde maliyeti size geri ödeniyor. Böylece tüm eşyalarınız güvence altına alınmış oluyor.

Profesyonel Nakliyat Sistemi

Kardeşler nakliyat yeni adresinizde güvenle eşyalarınızın taşımasını sağlandıktan sonra da yeni evinize tam yerleşme gerçekleştiriyor. Evinize taşınan eşyalar tek tek paketlerinden çıkarılıp yerlerine yerleştiriliyor. Mobilyalarınızın montajı yapılıyor ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları takılıp çalışmaya hazır hale getiriliyor. Açılan paketler ve malzemeler toparlanıp çöpe atılmak üzere evinizden toplanıyor. Böylelikle eşya paketleme açısından karmaşa ve dağınıklık olmadan yeni evinizde düzeniniz aynı gün içerisinde sağlanmış oluyor.