İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyata nazaran çok daha zor olan konuların başında gelir. Evden eve nakliyat hizmeti veren işletmemiz, şehir içi nakliyat ile birlikte şehirlerarası taşımacılık hizmeti de sunar. Taşımacılıkta eşyaların muhteviyatına uygun şekilde nakliyat hizmeti gerçekleştirilmelidir. Firmamız eşyaları cinslerine uygun şekilde ve dayanıklı koliler içerisinde taşımaktadır. Yeni koli kullanımı nakliyatta son derece önem taşır. Eşyaların hasar almaması için her taşımacılık için yeni ve sağlam koli kullanılmalıdır. Firma elemanlarımız beyaz eşya, elektronik eşyalar ile camdan yapılan süs eşyaları ile avizeleri özenle taşır. Özellikle, uzak yol taşımacılığında bu eşyaların sarsılmadan taşınması için özel korunaklı kolilere ihtiyaç bulunur. Firmamız, yeterli teçhizat ve ekipmanı ile önerilen şirketlerdendir.

Deneyimli Taşıma Şirketleri

Şehirlerarası nakliyat, ancak deneyimli nakliyat şirketlerinin vereceği hizmetlerdendir. Eşyaların en uzak bölgelere ve illere hasar almadan taşınması için özenli ve dikkatli yaklaşımlar gerekir. Bazı eşyaların araç içerisinde taşınırken hasar almaması için araca sabitlenmesi gerekir. Firmamız eşya taşımacılığında her türlü önlemi alan şirketlerin başında gelir. Eşyaların taşınma öncesinde sigortalanması da olabilecek hasarlara karşı, hizmet alanlar için sunulacak bir güvence olacaktır. Değerinde sigortalanan eşyalar, olabilecek en ufak bir eşya hasarında tam değerinde ve zamanında ödenir. Deneyimli olan nakliyat şirketimiz, parça eşya taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmeti de sunar. Kardeşler Nakliyat olarak en zor şartlarda bile rahat ve güvenli eşya nakliyatı sunarız.

 

Asansörlü Taşıma Sistemleri

Şehirlerarası nakliyat hizmetinde zengin araç filosuna sahip olmanın önemi son derece fazladır. Firmamız her eşyanın rahatlıkla taşınabileceği geniş kapasiteli araçlara sahiptir. Yüksek katlarda oturanların taşınması biraz daha zor olacaktır. Firma elemanlarımız, çözüm odaklı yaklaşımları ile en zor yerlerden rahatlıkla eşya taşımacılığı yapar. Asansörlü nakliyat sistemlerimiz ile nakliyat hizmeti en kısa sürede ve rahatlıkla sağlanır. Kardeşler Nakliyat, şehirlerarası taşımacılıkta deneyimli şoförleri ile güvenli nakliyat hizmeti sunar. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, periyodik muayeneleri aksatılmaz. Kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti, uygun fiyat politikamız söz konusudur. Güvenli nakliyat için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.