İzmir Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat firmamız tarafından Tüm eşyalarınız taşınma süreci başlamadan önce  yüksek fiyata sigortalanmaktadır. Uzman kadromuz ile eşya paketleme hizmeti kapsamında tüm eşyalarınızı Kardeşler nakliyat tek tek paketliyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha kısa sürede ve daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda asansörlü evden eve taşıma aracımız ile 25 metre yüksekliğe kadar her türlü eşyayı kolay ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sigortalı Nakliyatın Rahatlığı

Sigortalı nakliyat şirketimiz ile rahat ve konforlu bir ulaşım hizmetinin keyfini çıkarma şansına sahipsinizdir. Güvenli ve garantili nakliye şirketimiz her aşamada sorumluluk kabul ettiği bilinir. Yazılı sözleşmeli taşımacılık ile siz değerli müşterilerimizin rezervasyonlarını ve isteklerini güvence altına aldığımızı bilmenizi isteriz. Üstelik anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alıyoruz. Amacımız, her iki tarafın güvenliğini sağlamak ve mallara zarar gelmesini önlemektir. Örneğin televizyonunuz veya beyaz eşyalarınızdan biri zarar görürse maddi zarara uğramış olursunuz. Firmamız emeğinizin boşa gitmesini kesinlikle istemez. Kurumsal sigortalı evden eve nakliyat hizmeti alın, stres ve problemlerden uzak konforlu Kardeşler nakliyat ulaşım hizmetinin keyfini güvenle çıkarın. Güvenli nakliye hizmetlerimiz kurumsal nakliye şirketimiz tarafından sunulmaktadır. Amacımız yeni evinize taşınırken eşyalarınızı zarar görmeden taşımaktır. Güvenliği de aynı yönde düşünüyorsanız firmamızı mutlaka tercih etmelisiniz. 

Sigortalı Ev Taşıma Avantajları

Sigortalı nakliyat, ev taşımanın avantajları taşınacak kişi için oldukça önemli olduğu bilinir. Sigortalı taşınmak, aracınızın sigortalı olup olmaması arasındaki fark gibidir. Bu nedenle tüm nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntem olarak bilinir. Sigortalı taşıma hizmeti veren firma ya da firma yok denecek kadar azdır. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz çok ucuza merdiven altı firmalar yerine resmi ve logo araçları ile nakliye firmamızı tercih etmenizdir. Sigortalı evden eve nakliye fiyatları hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Ancak, diğer şirketler gibi, bu hizmet için ek ücret talep etmiyoruz. Evet, sigortalı nakliye hizmetimiz için ek ücret talep etmiyoruz. Tüm taşımacılık operasyonlarımızda kullandığımız bir yöntemdir. Poliçe kapsamında eşyalarınız güvenle taşınır.